Themes - Twenty Sixteen - en to bs_BA translation catalogue (61 entries)

note: Description of the plugin/theme
en: Twenty Sixteen is a modernized take on an ever-popular WordPress layout — the horizontal masthead with an optional right sidebar that works perfectly for blogs and websites. It has custom color options with beautiful default color schemes, a harmonious fluid grid using a mobile-first approach, and impeccable polish in every detail. Twenty Sixteen will make your WordPress look beautiful everywhere.
bs_BA: Twenty Sixteen je modernizirani pokušaj izmjene uvijek popularnog WordPress raspored - horizontalnog raspreda sa opcionalnom desnom bočnom trakom koja savršeno odgovara blogovima i web stranicama. Posjeduje mogućnost izmjene boja i dolazi sa prekrasnim predefinisanim šemama boja, harmoniziranom i fluidnom mrežom prilagođenom mobilnim uređajima i besprijekornim poliranjem svakog detalja. Twenty Sixteen će vaš WordPress odlično prikazivati na bilo kakvom uređaju.

en: Red
bs_BA: Crveno

[ctx: comments title]
note: translators: %s: post title
en: One thought on &ldquo;%s&rdquo;
bs_BA: Jedan komentar na &ldquo;%s&rdquo;

[ctx: submit button]
en: Search
bs_BA: Pretraži

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
bs_BA: Pretraži &hellip;

[ctx: label]
en: Search for:
bs_BA: Pretraži

en: Footer Social Links Menu
bs_BA: Meni društvenih linkova podnožje

en: Footer Primary Menu
bs_BA: Primarni meni podnožje

en: Add widgets here to appear in your sidebar.
bs_BA: Dodajte dodatke ovdje i oni će se pojaviti u vašoj bočnoj traci.

en: Featured
bs_BA: Istaknuto

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
bs_BA: Izgleda da ne možemo prikazati ono što ste zahtjevali. Možda da pokušate sa pretragom?

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
bs_BA: Žao nam je, nema rezultata za vaš traženi pojam. Pokušajte ponovo koristeći drugu ključnu riječ.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
bs_BA: Spremni ste da objavite vaš prvi članak? <a href="%1$s">Započnite ovdje</a>.

en: Nothing Found
bs_BA: Nije pronađeno

en: View all posts by %s
bs_BA: Pregledaj sve članke od %s

en: Author:
bs_BA: Autor:

en: Previous post:
bs_BA: Prethodni članak:

en: Previous
bs_BA: Prethodno

en: Next post:
bs_BA: Sljedeći članak:

en: Next
bs_BA: Sljedeća

en: Search Results for: %s
bs_BA: Rezultati pretrage za: %s

[ctx: Used before tag names.]
en: Tags
bs_BA: Oznake

[ctx: Used before category names.]
en: Categories
bs_BA: Kategorije

[ctx: Used before publish date.]
en: Posted on
bs_BA: Objavljeno

en: Leave a comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
bs_BA: Komentarišite<span class="screen-reader-text"> %s</span>

[ctx: Used before post author name.]
en: Author
bs_BA: Autor

en: Yellow
bs_BA: Žuto

en: Gray
bs_BA: Sivo

en: Dark
bs_BA: Tamna

en: Main Text Color
bs_BA: Glavna boja teksta

en: Default
bs_BA: Početno

en: Secondary Text Color
bs_BA: Sekundarna boja teksta

en: Link Color
bs_BA: Boja linka

en: Page Background Color
bs_BA: Pozadinska boja stranice

[ctx: Parent post link]
en: <span class="meta-nav">Published in</span><span class="post-title">%title</span>
bs_BA: <span class="meta-nav">Objavljeno kao</span><span class="post-title">%title</span>

en: Twenty Sixteen requires at least WordPress version 4.4. You are running version %s. Please upgrade and try again.
bs_BA: Twenty Sixteen zahtjeva najmanje WordPress 4.4. Vi imate verziju %s. Molimo vas da izvršite ažuriranje i pokušate ponovo.

en: Base Color Scheme
bs_BA: Osnovna šema boja

[ctx: Used before full size attachment link.]
en: Full size
bs_BA: Puna veličina

en: Pages:
bs_BA: Stranice:

en: Next Image
bs_BA: Sljedeća slika

en: Previous Image
bs_BA: Prethodna slika

en: Menu
bs_BA: Meni

en: Skip to content
bs_BA: Preskoči na sadržaj

en: expand child menu
bs_BA: proširi podmeni

en: collapse child menu
bs_BA: zatvori podmeni

en: Content Bottom 1
bs_BA: Sadržaj na dnu 1

en: Appears at the bottom of the content on posts and pages.
bs_BA: Prikazuje se na dnu sadržaja na člancima i stranicama.

en: Content Bottom 2
bs_BA: Sadržaj na dnu 2

en: Sidebar
bs_BA: Bočna traka

en: Social Links Menu
bs_BA: Meni linkova za društvene mreže

en: Primary Menu
bs_BA: Glavni meni

en: Proudly powered by %s
bs_BA: Pokreće %s

en: Comments are closed.
bs_BA: Komentari su onemogućeni.

[ctx: comments title]
note: translators: 1: number of comments, 2: post title
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
bs_BA[0]: %1$s komentar na &ldquo;%2$s&rdquo;
bs_BA[1]: %1$s komentara na &ldquo;%2$s&rdquo;
bs_BA[2]: %1$s komentara na &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Page
bs_BA: Stranica

en: Next page
bs_BA: Sljedeća stranica

en: Previous page
bs_BA: Prethodna stranica

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
bs_BA: Nema sadržaja na ovoj lokaciji. Možda da pokušate sa pretragom?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
bs_BA: Ups! Ta stranica nije pronađena.

note: Author of the plugin/theme
en: the WordPress team
bs_BA: WordPress tim

note: #-#-#-#-#  twentysixteen.pot (Twenty Sixteen 1.4)  #-#-#-#-# Author URI of the plugin/theme
en: https://wordpress.org/
bs_BA: https://bs.wordpress.org/
